Пополнение рядов БРСМ
Соревнования с элементами футбола 👟⚽
Профориентационная экскурсия
Единый урок к Международному дню полета человека в космос
Весёлые старты
Фальклорная гадзіна “Вялікдзень”
Лучшие друзья на свете – страны моей добрые соседи
Пополнение рядов БРСМ ... Читать далее...
Соревнования с элементами футбола 👟⚽ ... Читать далее...
Профориентационная экскурсия ... Читать далее...
Единый урок к Международному дню полета человека в космос ... Читать далее...
Весёлые старты ... Читать далее...
Фальклорная гадзіна “Вялікдзень” ... Читать далее...
Лучшие друзья на свете – страны моей добрые соседи ... Читать далее...

Дошка гонару

  • ЕрмаковІч Вікторыя
    ЕрмаковІч Вікторыя

    5 клас

  • Шарабайка Кацярына
    Шарабайка Кацярына

    5 клас

  • Паляніна Васіліса
    Паляніна Васіліса

    8 клас

  • Шурпік Аляксей
    Шурпік Аляксей

    9 клас

  • Будзіч Валерыя
    Будзіч Валерыя

    9 клас

  • Мішута Лізавета
    Мішута Лізавета

    10 клас

  • Квач Настасся
    Квач Настасся

    7 клас

  • Дайлідзёнак Марыя
    Дайлідзёнак Марыя

    8 клас

Наши активисты

  • Павара Ігнат
    Павара Ігнат

    4 клас

  • Міхадзёнак Дзяніс
    Міхадзёнак Дзяніс

    4 клас

  • Паўлава Вераніка
    Паўлава Вераніка

    4 клас

  • Хахель Марыя
    Хахель Марыя

    4 клас

  • Харэвіч Ева
    Харэвіч Ева

    5 клас

Логотип_105.jpg

kudapostupat

banners 6

kudapostupat

kudapostupat

kudapostupat

portal

ministerstvo

Glub

mir pravo

rooglub2018-09

znai.by

mchs

brsm

brpo

pravo by

Мы  оказываем информационную помощь людям в трудной жизненной ситуации

 

 

п\п

Назва мерапрыемства

Работа

Удзельнік

Настаўнік

Узнагарода

1

Міжнародны конкурс “Каласок”

 

Будзіч Валерыя, вучаніца 2 класа, 

Новік Дар'я, вучаніца 6 класа

Бервячонак Л.У.

Узнагароджаны спецыяльнымі прызамі

2

Конкурс па геаграфіі “Глабусёнак”

 

Семеш Любоў, вучаніца 7 класа

Чарневіч Ч.Ф.

Дыплом ІІІ ступені

3

Абласны дыстанцыйны конкурс даследчых работ вучняў VVІІ класаў “Я пазнаю свет”

Выраб мыла ручной работы

(з нуля)

Белановіч Віктррыя

Бервячонак Л.У.

 

4

Віцебскі абласны дыстанцыйны бліц - турнір па хіміі “Загадкі хімічных сувязей”

 

Рагоўскі Сяргей,

Семеш Любоў

Семеш Надзея

Бервячонак Л.У.

Дыпломы ІІІ ступені

5

Віцебскі абласны дыстанцыйны бліц - турнір па біялогіі для вучняў VІІ класа “Трэцяе царства”

 

Шпец Марыя

Рагоўскі Сяргей

Бервячонак Л.У.

Дыплом ІІ ступені

Дыплом ІІ ступені

6

Віцебскі абласны дыстанцыйны бліц - турнір па біялогіі для вучняў VІІІ класа “Жывучыя дваякім жыццём”

 

Нікулін Аляксей

Бервячонак Л.У.

дыплом ІІІ ступені

7

Рэспубліканскі конкурс даследчых работ па хіміі, арганізаваны ВДУ імя П.М. Машэрава

Выраб мыла ручной работы (з нуля)

Шарабайка Вікторыя, Шкорнік Анастасія, вучаніцы 11 класа

Бервячонак Л.У.

 

8

Міжнародны конкурс па інфарматыцы “Бабёр 2016”

Конкурс “Праграмаванне ў асяроддзі Scratch

 

Шарабайка Дар’я, вучаніца  ІІІ класа

Мішута Даніла, вучань V класа

Шаура Ульяна, вучаніца VІ класа

Счасны І.М

дыпломам ІІ ступені

дыпломам І ступені

дыпломам ІІІ ступені

сертыфікаты ўдзельніка

9

Фестываль міжкультурных камунікацый

намінацыя  “Міні-тэатр” казка “Чырвоная шапачка”

Вучні 6-8 класаў

Баран І.Л., Белянок С.П

Дыплом IIІ ступені

10

Абласныя Кірыла-Мяфодзіеўскія чытанні

Даследчая работа “Уплыў праваслаўных святынь роднага краю на менталітэт мясцовых жыхароў”

“Правасланая культура і яе адлюстраванне ў школьным курсе беларускай літаратуры V- VІІІ класаў”

“Книжное царство – мудрое государство”

Шарабайка Данііл, вучань Х класа

Малей Ангеліна, вучаніца ІХ класа

Канавалаў Дзмітрый, вучань ІХ класа

Чаронка Л.А.

Кабылінская І.А

Есіпенка М.М

Дыплом І ступені

Дыплом ІІІ ступені

Дыплом удзельніка

11

Творчы конкурс “Інклюзіўная Беларусь”

Апавяданне “Пасланне настаўніку”

Шаура Ульяна

Есіпенка М.М.

 

12

ІХ раённая навукова-практычная канферэнцыя “Крок у будучыню

“Уздзенне праваслаўных святынь на менталітэт мясцовых жыхароў”

Даследаванне метадаў рашэння няроўнасцей і сістэм няроўнасцей з дзвюма зменнымі. Задачы на аптымізацыю”

Блышко Надзея, Шарабайка Вікторыя, вучаніцы  ХІ класа

Канавалаў Дзмітрый, вучань ІХ класа

Чаронка Л.А.

Асон Л.П

Дыплом IІ ступені

Дыплом ІІІ ступені

13

Навукова-практычная канферэнцыя ”Эўрыка”

“Гісторыя Канстанцінава: мінулае, сучаснае, будучае”

Нефядовіч Аляксандр, вучань Х класа

Чаронка Л.А

Дыплом удзельніка

14

Рэспубліканскі конкурс  навукова-даследчых і навуковых работ ”Памяць роду: мінулае вачыма сучаснікаў”.

Мой радавод

Шпец Марыя, вучаніца VІІ класа

Чаронка Л.А

Дыплом І ступені

15

Інтэрнет-віктарына ”Мая Віцебшчына”

 

Саланінка Павел,   вучань ІХ класа

Чаронка Л.А

 

16

Абласная канферэнцыя “Першы крок у навуку”

“Гісторыя Канстанцінава: мінулае, сучаснае, будучыня”

Нефядовіч Аляксандр, Х класа

Чаронка Л.А

Дыплом 3 катэгорыі

 Кіраўнік  НТВ “Сузор’е” Бервячонак Л.У.